مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) چیست؟

از نظر تاریخی، تا قبل از انقلاب صنعتی، تجارت و بازرگانی بیشتر، رابطه محور بوده است. پس از انقلاب صنعتی زمانی که تولید انبوه با روشهای جدید به‌سرعت رشد کرد و مصرف انبوه رخ نمایاند، واسطه‌ها در زنجیره توزیع قدرتمندتر شده

شروع کار وب سایت های Azure با ASP.NET

این آموزش نشان می دهد که چگونه می توانیم یک برنامه وب ASP.NET و آن را در Azure با استفاده از ویژوال استودیو 2013 یا ویژوال استودیو 2013 برای وب سایت اکسپرس گسترش دهیم . فرض بر این است که شما هیچ تجربه قبلی با استفاده از Azure و یا ASP.NET را ندارید در تکمیل این آموزش، شما یک وب سایت ساده را طراحی خواهید کرد که خود قسمتی از یک پروژه بزرگ تر است.

LINQ : تحولی بزرگ در کار با داده ( بخش اول )

نرم افزار یکی از ارکان مهم فناوری اطلاعات و ارتباطات در عصر حاضر است . گرچه نرم افزار در گذشته نيز همواره حائز اهمیت بوده است ، ولی در ساليان اخير به دليل گسترش اينترنت و ظهور نسل جديدی از برنامه های کامپيوتری موسوم به برنامه های وب ، نگاه به نرم افزار و انتظار از آن در جهت تامين طيف گسترده ای از خواسته ها تغيير و رشد چشمگيری يافته است . به همين دليل است که در دنيای نرم افزار هر روز تحولات مهمی اتفاق می افتد و فناوری های جديدی قدم در اين عرصه می گذارند .

چهار راه ساده و موثر برای کاهش رتبه الکسا + یک هشدار

Alexa نامی است که مطمئنا تابحال شنیده اید؛ شرکتی زیرمجموعه Amazon.com که بالغ بر ۳۰ میلیون وبسایت را از نظر شهرت، میزان بازدید و نحوه انتشار مطلب، رتبه بندی می کند. در نوشته اخیر شما را با ۴ روش ساده و موثر و مهم تر از همه بدون ریسک آشنا می کنیم؛ ابتدا در صورتی که تابحال گزارش های سایت الکسا در مورد وبلاگ و یا وبسایت خود را با دقت بررسی نکرده اید پیشنهاد می کنیم به Alexa.com سری زده و سیر حرکت وبسایت خود در چند ماهه اخیر را به دقت مشاهده نمایید..