اندروید ۱۲ نسخه پایدار به‌ زودی منتشر می‌شود

اندروید

گوگل اعلام کرده است که در هفته‌های آینده، نسخه پایدار اندروید ۱۲ منتشر خواهد شد.

به‌گزارش گیزموچاینا، به نقل از کهن پیکسل 5A چند هفته پیش عرضه شد؛ در‌نتیجه برخلاف خواهر و برادرانش که پیش‌تر نسخه بتا را دریافت کرده‌ بودند، گوگل به‌تازگی این سیستم‌عامل را در‌ اختیارش قرار داده است. البته اهالی مانتین‌ویو نسخه پنجم بتا را نیز برای سایر دستگاه‌های واجد‌شرایط منتشر کرده‌اند. و این آخرین بتا قبل از انتشار رسمی اندروید ۱۲ در چند هفته آتی است و صاحبان پیکسل 5A 5G می‌توانند از همین حالا کارکردن با نسخه بتای اندروید ۱۲ را تجربه کنند.


اندروید ۱۲ تغییر بصری جدیدی در سیستم‌عامل گوگل ایجاد می‌کند؛ البته به‌نظر می‌رسد گوشی‌های پیکسل گوگل ازجمله گوشی‌هایی هستند که طراحی مجدد بخش‌های مختلف را کاملا تجربه خواهند کرد. در‌حال‌حاضر، سیستم تم تغییر کرده و صفحه قفل دوباره طراحی شده است و منو تنظیمات سریع و سیستم ویجت و انیمیشن‌ها همگی نو شده‌اند. درضمن، تنظیمات جدید حریم خصوصی را نیز نباید فراموش شود.

درحالی‌که به‌روزرسانی مذکور چند هفته آینده منتشر می‌شود، انتظار داریم تنها چند دستگاه غیرپیکسلی آن را در روز اول دریافت کنند. باوجوداین‌، باید منتظر بمانیم سایر تولیدکنندگان فهرستی از نام دستگاه‌های آماده دریافت به‌روزرسانی و تاریخ دقیق دریافتشان را منتشر کنند.منبع: زومیت و گیزموچینو

دیدگاه ها (0)

دیدگاه خود را بیان کنید