یک سال بازی با حقوق ماهانه پنجاه میلیون تومان

یک

اگر از علاقه‌مندان پروپاقرص بازی‌های کامپیوتری باشید، از پیشنهاد اخیر یک کمپانی بریتانیایی به نام «OPSYS» شگفت‌زده می‌شوید. این سازنده سیستم‌های کامپیوتری به دنبال استخدام یک گیمر برای بخش تجربه کاربری است و برای یکسال اجرای بازی‌های ویدیویی، ۴۱ هزار دلار حقوق پرداخت می‌کند.

طبق یک تبلیغ، شرکت تازه تاسیس OPSYS در بریتانیا به دنبال فردی برای اجرای بازی‌های ویدیویی روی کامپیوترهای خود است و برای این شغل ۱۲ ماهه، ۳۰ هزار پوند (تقریبا ۴۱ هزار دلار) حقوق می‌دهد. این کمپانی درباره این شغل گفته:

«بجای اینکه به یک فرد برای تبلیغ قدرتمندترین کامپیوترهای جهان ۳۰ هزار پوند پول بدهیم، این مبلغ را برای اجرای بازی‌ها با آن‌ها، به شما می‌دهیم.»

مسلما این شرکت چندین مهندس برای ساخت کامپیوتر دارد، اما آن‌ها نمی‌توانند کل روز در حال اجرای بازی‌های کامپیوتری باشد. به نظر می‌رسد این کمپانی به دنبال گیمرهای معتاد به بازی است که حاضرند ساعت‌ها مشغول اجرای بازی باشند. علاوه بر بحث زمان، برخی افراد نمی‌توانند برای ساعت‌های طولانی بازی‌های ویدیویی انجام دهند و با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند، بنابراین برای چنین کاری به گیمرهای حرفه‌ای نیاز است.

 

 

طبق آگهی، این کمپانی به دنبال گیمرها واقعی است که حاضر باشند چندین ساعت بدون هیچ مشکلی بازی کنند. علاوه بر این تنها به دنبال یک نفر می‌گردد و ظاهرا حاضر به استخدام دو گیمر نیست.

در حال حاضر مشخص نیست با یک تبلیغ واقعی روبه‌رو هستیم یا اینکه کمپانی تنها با چنین آگهی می‌خواهد به سرعت میان گیمرها شناخته شود. یکی از فرایندهای درخواست برای چنین کاری، پست کردن ویدیویی ۶۰ ثانیه‌ای در یوتیوب، توییچ و اینستاگرام است و باید در آن علت اینکه فکر می‌کنید برای این کار مناسب هستید را شرح دهید. علاوه بر این باید در این پست از هشتگ مخصوصی استفاده کنید و این کمپانی را تگ کنید.

طبق این آگهی، ۲۰ فروردین آخرین تاریخ برای ارسال درخواست خواهد بود و مصاحبه نهایی در ۲۱ تیر انجام می‌شود. نفر منتخب در تاریخ ۲۸ تیر اعلام می‌شود و از تاریخ ۱۰ مرداد باید کار خود را آغاز کند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاه خود را بیان کنید