امکان استفاده از یک اکانت واتساپ در چندین دستگاه فراهم می‌شود

امکان

در دنیای امروز برنامه‌های پیام‌رسان زیادی وجود دارند که قابلیت‌های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. واتساپ محبوب‌ترین پیام‌رسان در جهان محسوب می‌شود، با این حال همچنان با کمبودهایی دست و پنجه نرم می‌کند. این برنامه چندین ماه پیش و پس از مدت‌ها انتظار، به دارک مود مجهز شد، ویژگی که رقبایش مانند تلگرام قبل از آن ارائه کرده بودند.
 

یکی از مشکلاتی که کاربران واتساپ را دچار دردسر می‌کند، وابستگی حساب آن‌ها به گوشی یا دستگاه اصلی است. برای مثال اگر بخواهید از حساب خود توسط کامپیوتر یا تحت وب استفاده کنید، باید گوشی در اختیارتان باشد و با آن نیز به این پیام‌رسان متصل شوید و نمی‌توانید از یک حساب روی چندین دستگاه استفاده کنید. اگر این برنامه به نام کاربری و پسورد کاربر وابسته باشد، می‌توان بدون چنین مشکلاتی از آن در دستگاه‌های مختلف استفاده کرد.

 

 واتساپ

حالا به گزارش WABetaInfo، این موضوع تغییر خواهد کرد و فیسبوک در حال توسعه رابط کاربری جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد حداکثر ۴ دستگاه را به یکدیگر متصل کند و از آن‌ها به صورت همزمان استفاده کند.
 

 

 واتساپ

جدیدترین نسخه بتای واتساپ با ورژن ۲.۲۰.۱۹۶.۸ برای اندروید، شامل چندین صفحه می‌شود که نشان می‌دهد می‌توانید از آن در دستگاه‌های مختلف مانند کامپیوتر، مرورگر و فیسبوک پورتال استفاده کنید. به گفته WABetaInfo، کاربران می‌توانند کد موردنیاز برای اتصال دستگاه‌ها را توسط پیامک یا چت واتساپ دریافت کنند.

در حالی که این ویژگی در دنیای پیام‌رسان‌ها جدید نیست، باعث می‌شود کاربران واتساپ دیگر به اپلیکیشن موبایل آن وابسته نباشند و بتوانند به راحتی توسط کامپیوتر یا دستگاه‌های دیگر از حساب خود استفاده کنند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاه خود را بیان کنید