عرضه قابلیت حالت تاریک قابل تنظیم برای اپرا 55

عرضه

نسخه اندروید نرم‌افزار مرورگر اینترنت اپرا با قابلیت‌های بسیار جدید و جذاب، به ورژن 55 به‌روز شده است.
 
به گزارش کهن از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های عرضه شده به همراه نسخه 55 مرورگر اوپرا "حالت تاریک" است.
بالاخره اپرا هم به این ترند نرم‌افزاری سال 2019 پیوست و قابلیت حالت تیره را با ویژگی‌های  شخصی‌ساز کامل از قبیل توانایی تیره کردن تمامی صفحات وب عرضه کرد.
 
شما هم‌اکنون می‌توانید این قابلیت را با ویژگی‌های دیگر نظیر حالت شب ترکیب کنید.
برای مثال شما می‌توانید حالت تیره را به‌عنوان بخش گسترده‌تر از حالت تاریک به نحوی تنظیم کنید که در شب روشن شود.

حالت شب هم‌اکنون گزینه‌ای دارد که به شما اجازه می‌دهد تا دمای رنگ و سطح کاهش نور را کنترل کنید. علاوه بر این، می‌توانید صفحه نمایش یا حتی تمامی کیبورد خود را کم نور کنید.
حالت‌های تیره، کاربران علاقه‌مند بسیار زیادی دارد و موجب راحتی چشم‌ها می‌شود و با کنترل دمای رنگ نور آبی را به حداقل می‌رساند.

این به‌روزرسانی علاوه بر قابلیت تیره، به مشکلات انطباق‌پذیری با اندروید 10 هم پرداخته است و به‌ این‌ ترتیب، کاربران پیکسل می‌توانند به‌راحتی از اپرا استفاده کنند.
همچنین سرویس خبری اپرا روی تبلت به نحوی به‌روز شده است که امکان خواندن دو ستونی را برای کاربران ممکن می‌کند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند از این به بعد مانند گوگل کروم به‌جای کشیدن صفحه، از طریق نوار آدرس بین تب‌ها جابه‌جا شوید. 
 
سال 2020 برای بازار مرورگرهای وب بسیار جذاب است و به همین دلیل مایکروسافت تصمیم گرفته است تا بالاخره مرورگر اج را بر پایه کرومیوم ارائه کند.
به‌ این‌ ترتیب می‌توان انتظار داشت که رقبای دیگر این شرکت با عرضه قابلیت‌های بسیار جذاب برای مرورگرهای خود سعی کنند که آنها را از دیگر نرم‌افزارهای مرتبط جدا کنند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاه خود را بیان کنید